Poděkování

28. února 2016 v 19:50 | Anytt* |  Menší než malé množství lásky
Na úplný závěr bych chtěla poděkovat pár lidem, kteří se nějak "podíleli" na tvorbě povídky Menší než malé množství lásky. Povídku jsem psala strašně ráda, tak doufám, že se vám líbila a byli jste s ní spokojení :)
Děkuju, že jste ji četli! A teď už konkrétně...V první řadě bych chtěla poděkovat J.K.Rowlingové za to, že vytvořila úžasnou ságu Harryho Pottera, bez které by tato povídka vůbec neexistovala. S propůjčením části postav toto dílo vzniklo, a tak autorce HP děkuji za jedinečné nápady a úžasný kouzelnický svět.

Dále bych chtěla poděkovat spisovatelce Robin Hobb, díky jejíž sáze Živé lodě jsem přišla na nápad zakomponovat do děje story se zavražděnou sestrou v prostředí lodí.

Velký dík patří Rogue - když jsem četla její povídku Don't cry, baby! (mimochodem doporučuji, je skvělá), vždy mě to tak nadchlo, že jsem sama napsala alespoň kus ke své povídce, protože díky jejímu zpracování mě vždy vtrhla do děje HP, a tím mě "donutila" (ačkoli nevědomky), abych na tom také zapracovala.

Další dík patří opět Rogue, Angie a dalším, kteří povídku komentovali a přispěli se svými názory, poznámkami apod. Vždy jsem za to bylo vděčná, tak moc děkuji! Zároveň děkuji i všem těm, kteří povídku četli, ale třeba nekomentovali.

No a na závěr děkuji i postavám (čímž se opět dostávám k J.K.Rowlingové) za to, že se mi díky nim tak dobře psalo.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Rogue Rogue | Web | 10. března 2016 v 23:09 | Reagovat

Tvou zmínkou o mé osobě jsem polichocena a ještě více mě těší, že má tvorba Ti dala chuť psát :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama