Leden 2016Vidořád

3. ledna 2016 v 21:54 | Anytt* |  Knihy

napsala: Samantha Shannonová
přeložila: Lenka Kapsová
počet stran: 519

S šestnáctkou do nového začátku!

1. ledna 2016 v 0:05 | Anytt* |  Blog
Čas letí jako bláznivý...

Přesně takhle začíná jedna z písní Karla Gotta. A má pravdu, protože je tady další nový rok, rok 2016. Já sama musím přiznat, že jsem na něj čekala jako na smilování. 2015 mi přišel neuvěřitelně dlouhý a moc dobrých věcí mi nepřinesl. Teprve konec roku se začal zdát tak nějak lepším a upřímně doufám, že se přehoupne do začátku toho nového.
Jak už jsem se teda zmínila, žádnou nostalgii k roku 2015 nemám a naopak jsem ráda, že už je za námi. Byl to pro mě asi zatím nejnáročnější rok. Stalo se hodně dobrých věcí, ještě víc těch špatných, ale už je to všechno za mnou, takže víc to rozebírat nebudu. Podstatné je, že je tady nový začátek. Jasně, prakticky se nic nemění, čas je pořád stejný, akorát se změnilo jedno číslo. Upřímně, sama moc nechápu, proč lidi kolem nového roku tolik nadělají. Nicméně, jelikož jsem za něj tentokrát opravdu vděčná a i já v něm tak nějak vidím novou příležitost, chci vám i letos popřát jen to nejlepší. Jako obvykle bych vám chtěla přát hlavně pevné zdraví, spoustu krásných zážitků apod., ale pokud jsem si něco z roku 2015 odnesla, tak vám opravdu ze všeho nejvíc přeju štěstí. Protože když je člověk šťastný, hned se mu vede lépe. Ne vždy máme dobrou náladu, ne vždy je nám do smíchu. Máme slabší a horší chvilky, ale nikdy, nikdy nesmíme zapomenout doufat ve štěstí. Protože být spokojený znamená mít spokojený život :)

Takže tedy, ať je pro vás 2016 něčím úžasným. Já pevně věřím, že pro mě bude a že bude i pro vás. Ať už ho berete jako nový začátek nebo prostě jen jako pokračování roku 2015, žijte ho naplno. Klidně si dejte předsevzetí, které hnedka druhý den porušíte (já osobně si letos dávám spíš cíle), dělejte blbosti, dělejte chyby, ale nepřestávejte se při tom usmívat! A hlavně, když vás život srazí na kolena, nezapomeňte se zvednout. Klečet na kolenou totiž docela dost bolí...:)


Šťastný nový rok 2016!!!