Březen 2015

Druhý rok

31. března 2015 v 22:40 | Anytt* |  Blog
Ano, je to tak!
Blog dnes slaví své druhé narozeniny a mně nezbývá než popřát jemu, sobě i všem našim čtenářům všechno nejlepší k druhému roku přidávání příspěvků, čtení povídek a jejich komentování. Zejména vám, čtenářům, bych chtěla poděkovat, že alespoň někteří z vás na můj blog stále chodí a přidávají svoje názory na moje výtvory. Díky vám se mi povídky píší mnohem radostněji a s napětím očekávám každý váš komentář!
Dneškem startujeme třetí rok a já všem, kteří mají s tímto blogem něco společného, přeji, aby byl vydařený, plný hezkého počtení (ať už na tomto blogu, nebo na spřátelených), no a aby stále všechno klapalo a čtenáři na nás nezapomněli a rádi se k nám vraceli zlepšit si náladu.
Všechno nejlepší!Mezzoforte, forte, fortissimo

12. března 2015 v 21:29 | Anytt* |  Další povídky
Hezký večer všem :) Přidávám jednu z dalších mých jednokapitolových povídek. Mám ji ráda, dala jsem si s ní docela práci, a když jsem ji psala, byla jsem, řekněme, okouzlená představou náhodného setkání v baru, čímž si myslím prošel jednou každý z nás. Doufám, že se vám povídka bude líbit a chtěla bych připomenout další jednokapitolovou s názvem Nejistota a čtvrtou kapitolu povídky na pokračování :)
Těším se na vaše komentáře :)