Únor 2015

4. Všichni jdeme ke Třem košťatům

28. února 2015 v 15:44 | Anytt* |  Menší než malé množství lásky
Včera mi oficiálně začaly jarní prázdniny, tak jsem se rozhodla to oslavit a přidat vám sem další kapitolu :) Snad se bude líbit!


Konec týdne se přehoupl do víkendu a s tím přišla i změna měsíce. Krajinu pokryla první, několikacentimetrová vrstva sněhu a prosinec dával najevo svou přítomnost mrazíky a ledovým větrem. Studenti prvního a druhého ročníku v sobotu nadšeně vyrazili ven a začali se zimními radovánkami. Bratr jednoho z nich, který studoval už v sedmém ročníku ve Zmijozelu, zlomyslně očaroval sněhové koule tak, že teď lítaly po všech a po všem, co se jen trošku začalo hýbat. Na ošetřovně madame Pomfreyové se tudíž znenadání začali objevovat studenti, které koule strefila do oka, nebo ti, kteří prochladli a dostali rýmu.

Nejistota

20. února 2015 v 17:58 | Anytt* |  Další povídky
Přidávám povídku, která je už trochu starší. Napsala jsem ji v létě 2013 a pořád se nějak neměla k tomu, abych vám ji sem hodila. Když jsem si ji po dlouhé době zase četla, říkala jsem si, že bych ji v mnoha věcech změnila. V první řadě bych ji udělala delší (tato povídka je opravdu jedna z těch hodně krátkých, které tolik nepřidávám). Ve druhé bych si asi víc hrála se slovy. Celkově ale nemůžu říct, že jsem nespokojená. Nezměnila jsem ji proto, že se ráda dívám, jak se člověk během let mění. A mění se samozřejmě i psaní. No, uvidíte, jestli tam poznáte nějakou změnu nebo ne...

HP Challenge - Day 5

13. února 2015 v 21:26 | Anytt* |  HP Challenge

Fave male charakter and why?

/Oblíbená mužská postava a proč?)

3. Šokující přiznání

4. února 2015 v 17:56 | Anytt* |  Menší než malé množství lásky
Ahoj všem,
přidávám další kapitolu povídky, tak snad se bude líbit víc, než ta předchozí. Užijte si ji.


Sirius zůstal překvapeně stát a musel uznat, že toto byl velice dlouhý den. Ranní rozhovor s Kate, vyučování a školní trest od Filche mu připadali dostačující, takže teď, když mu na dveře zaklepala Lily s láhví máslového ležáku v ruce, ptal se sám sebe, kdy už bude mít konečně pokoj. Bylo mu čerstvě sedmnáct, studoval již šestým rokem v Bradavicích a doteď bylo jeho největším oříškem vymýšlení způsobů, jak sbalit nějakou dívku. Rád dělal lumpárny s Jamesem a miloval bezstarostnost a volnost. Nechápal, kdy se to všechno zvrtlo a kdy se vše začalo točit kolem toho, co chce Kate. Najednou řešil, jestli zradit svého nejlepšího kamaráda, jestli má svést svojí spolužačku a vroucí přání, aby ho jiná spolužačka chtěla. Bylo to víc, než by normální sedmnáctiletý kluk snesl.