Prosinec 2014

2. Hořkosladké odmítnutí

27. prosince 2014 v 18:22 | Anytt* |  Menší než malé množství lásky
Vánoční svátky máme za sebou a já musím říct, že jsem si je užila naprosto skvěle, stejně jako celé prázdniny, které naštěstí, ještě nekončí. Na školu z vysoka kašlu, nechám si to až na poslední víkend (a kdo ví, jestli), koukám na pohádky, ujídám cukroví, čtu knížky od Ježíška nebo se snažím vyhrát ve hrách, které jsem dostala. Opravdu byly letošní Vánoce značně vydařené a mě mrzí, že další kapitola Menší než malé množství lásky toto téma neobsahuje a budete si na něj muset počkat až v dalších kapitolách. Nicméně vám jako takový malý dodatečný dar přidávám další kousek povídky. Konec by mohl být trochu překvapivý, proto bych byla ráda, kdybyste zanechali komentář se svým názorem.
Zároveň bych vám všem chtěla popřát pořádné rozloučení s rokem 2014 a všechno nejlepší do nového roku. Doufejme, že číslo 2015 bude ještě lepší, než tento rok, a zažijeme spoustu krásných zážitků a málo těch špatných. Tak tedy, šťastný nový rok!

Podzimní radosti

19. prosince 2014 v 16:59 | Anytt* |  A pak jsem přišla já...
Občas člověk hledá ve svém životě ty nejhezčí události, aby zapomněl na všechno to špatné. V poslední době se mi moc nedaří, nálada také není zrovna nejlepší, takže jsem si řekla, že na každém dni si najdu alespoň jednu pozitivní věc. Dovedete si představit, jak je to asi těžké např. ve škole, kde vám připadá, že váš život je jenom černá díra, která se zaplňuje haldou domácích úkolů, testů a podobně. Ale protože jsou i světlé chvilky, rozhodla jsem se o ty nejlepší s vámi podělit. Jak říkám, je to článek za trochu delší období, proto se nedivte, že z října přeskočíme třeba až právě do prosince - no ale protože ještě oficiálně není zima, nazvala jsem tento článek "Podzimní radosti".

HP Challenge - Day 4

15. prosince 2014 v 20:14 | Anytt* |  HP Challenge

Least fave female character and why?

(Nejméně oblíbená ženská postava a proč?)