Srpen 2014

Prázdninové počteníčko

31. srpna 2014 v 14:10 | Anytt* |  Knihy
Je tu poslední prázdninový den a já jsem se rozhodla, že se s vámi podělím o to, jaké knihy jsem během prázdnin přečetla. Mohlo jich být víc, to je jasné, ale ne vždy jsem měla dost času na to, abych četla. Ke knihám, které vám teď představím, jsem přečetla ještě pátý a šestý díl Harryho Pottera (asi po stopadesáté) a momentálně čtu Na západní frontě klid (podruhé).
Tak se mrkněte, třeba budete mít inspiraci :)
Jinak nevím, kdy zase příště napíšu, protože přece jenom ty začátky jsou ve škole vždy trochu těžší. Přes prázdniny jsme měli udělat úkol z matiky, referát na děják, dál pravděpodobně brzy budeme psát test z chemie, matiky, fyziky (to máme téměř slíbené). Máme dva nové profesory + já ještě jednu profesorku na seminář z Tvůrčího psaní, na který jsem vážně zvědavá, ale těším se :). Takže bohužel nevím, kdy si najdu chvilku a zase napíšu. Každopádně by tu snad brzo měl být článek s informacemi k přidávání povídek, tak uvidíme, kdy to bude :D
Mějte se ;)

Jedno léto, dva výlety, nespočetně hlášek a úžasné zážitky!

15. srpna 2014 v 23:38 | Anytt* |  A pak jsem přišla já...
Mám tu pár hlášek, ze dvou výletů, o které jsem se s vámi rozhodla podělit. Hodně jsem se u nich pobavila a zapamatovala jsem si je, abych vám je potom mohla představit a taky mít vzpomínku na to, jak jsme nejprve se ségrou, s I. a jejich psech Darwinem řádili v Českém Švýcarsku a potom se svými jedenácti spolužáky v Českém ráji.

Jak být milovaná

6. srpna 2014 v 18:03 | Anytt* |  Další povídky
Právě jsem se vrátila z chaty, v pátek zase odjíždím se ségrou do Českého Švýcarska, abych se v neděli vrátila a v pondělí mazala na kempování s lidmi ze třídy :D Ano, že bych neměla co dělat, to se říct nedá :D Přesto jsem si našla čas a přidávám sem povídku, která je rok stará, velmi krátká a určitě by se dala ještě vylepšit. Já jsem to však nechala takhle, protože tohle je původní podoba a nejde v ní ani tak o děj jako spíš o pocit. No, uvidím, co mi na to řeknete :)

The Carrie diaries

3. srpna 2014 v 17:37 | Anytt* |  Filmy a Seriály
/Přednastaveno/