Sex and the city

28. března 2014 v 20:05 | Anytt* |  Filmy a Seriály
Poměrně nedávno, když jsem uvažovala nad svými oblíbenými seriály, mně napadlo, že by bylo dobré se s vámi podělit o moje názory na ně. Založila jsem proto rubriku Filmy a seriály, kam občas, když zrovna nebude napsána žádná povídka či kapitola, něco málo přidám. Už jste tu v lednu měli první film a to Schindlerův seznam. Co se seriálů týče, jako první bylo zveřejněn Game of Thrones, ale nějak jsem zapomněla zmínit, proč jsem to založila, tak to napravuji :) Rozhodla jsem se pokračovat svým, poslední dobou hodně oblíbeným, seriálem, Sexem ve městě.Cariie Bradshaw je úspěšná spisovatelka, která se ve své rubrice zajímá hlavně o sex a o vztahy. Své články sepisuje na základě svých vlastních zkušeností a také jejích tří nejlepších přítelkyň, Mirandy, Samanty a Charlote. Všechny čtyři společně zažívají nezapomenutelné chvíle třicetiletých žen, kterým pomalu ale jistě táhne na čtyřicítku. Každá řeší svoje problémy, ať ty citové nebo sexuální. Carriina velká láska, "Pan Božský", není úplně ideální partner. Charlote stále hledá svou velkou vysněnou lásku, Miranda je trochu drsná holka, která nemůže najít ideálního partnera. Časem se to však zlomí. A Samanta je proslulá svými vztahy na jednu noc a láskou k sexu.
Všechny čtyři zažívají obyčejně neobyčejné trable života v New Yorku a prokousávají se světem.

Můj názor: Momentálně jsem popisovala seriál a ne film, ale jako první jsem viděla dva filmy, které se ale seriálu nemůžou vůbec rovnat, i když jsem se u nich pobavila a nehodnotila bych je negativně. Každopádně Sex ve městě je jeden ze seriálů, který opravdu sleduju. Řeší se tam věci, které běžně v seriálech vůbec nenajdete, je tam otevřený přístup k záležitostem, které jsou ještě stále v některých částech světa tabu. Musím přiznat, že mám ráda Carrie, Sarah Jessica Parker ji zahrála skvěle, stejně jako mám ráda Samantu, která svou nezávislostí a svobodou jasně boduje. Charlote mi přijde jako moc velký snílek, který toho o životě moc neví a teprve se s ním seznamuje, zatímco Mirandu jsem si vážně neoblíbila a je mi dost cizí. Co se "Pana Božského" týče, nikdy jsem nepochopila, proč se ho Carrie nemohla zbavit. Ano, přiznejme si, že Chris Noth je sexy, ale jinak mi přijde postava Božského naprosto nepoužitelná.
No, jak bych to tedy ohodnotila - Sex ve městě je jeden ze seriálů, které opravdu můžu a sleduju je ráda. Doporučuji všem, protože je to seriál, který se nebojí ukázat pravdu a zároveň není přehnaně vulgární. Hodnotím ho velmi kladně.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Filmy × Seriály?

Filmy
Seriály

Komentáře

1 A. A. | 28. března 2014 v 20:35 | Reagovat

Já se zase nedokážu prokousat první sérii, filmy zbožňuju :-)

2 Suki Hane Suki Hane | Web | 29. března 2014 v 13:15 | Reagovat

Miranda moc nesedí ani mě :-)

3 Lisa Lisa | Web | 29. března 2014 v 21:20 | Reagovat

Zhodou okolností to poznám :D Konečne že?? :D

4 Angie Angie | Web | 30. března 2014 v 15:45 | Reagovat

Všichni mi pořád říkali, že se na ten seriál musím podívat, kámošky, babička... tak jsem se do toho loni o prázdninách pustila a zhlédla jsem ho najednou celý. Po první sérii jsem jaksi upadla do deprese, ale nakonec jsem se vzmužila a dodívala se. Je úžasný. Filmy nejsou špatné pro fanoušky, které potěší už jen to, že vidí známou čtyřku, ale seriál je o mnoho, o mnoho lepší.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama