Blog Challenge - Day 9

9. února 2014 v 17:21 | Anytt* |  Blog Challenge

9. List 10 people who have influenced you and describe how

(Napiš deset lidí, kteří tě ovlivnili a jak)


Deset lidí?! No tak to bude vážně fuška. Dát dohromady pět je těžký a deset? To asi nemám šanci. Myslím, že jsem na sebe Blog Challenge ušila pěknou boudu, protože pořád musím přemýšlet nad těmi otázkami. Tak se do toho pustím, ať tu nejsme tři roky.

o Moje mamka - ta určitě, třeba jenom to, jak zvládla výchovu dvou dětí. Hrozně jí za to obdivuju a chtěla bych být taková máma, jako je ona.

o Můj otec - díky němu jsem si uvědomila, že alkohol problémy neřeší. Být něčím ovládaná, ať to je alkohol nebo drogy, je dost nesnesitelná představa. Do budoucna mám takový názor - alkohol ano, ale s velkou mírou.

o Moje ségra - člověk může být jakýkoli, ale musí mít pozitivní náladu. Mnohokrát jsem ségru viděla smutnou a nerozhodnou - například co se vysoké školy týče. Nakonec si našla práci a koníčky, které jí baví a za to jí obdivuju.

o Nejmenovaná kamarádka - nevědomky mě naučila, že holka nemusí být ku*va, když se zajímá o víc kluků. Proto už nikoho takhle nesoudím. Je to jejich život, ne můj, tak ať si dělají, co chtějí!

o Moje bývalá profesorka češtiny - naučila mě češtinu naprosto dokonale. Hrozně jí obdivuju za to, jak učí, jak v češtinu víceméně věří. Díky ní se český jazyk stal i mým koníčkem a doufám i budoucí prací.

o Kámoš David - Dokázal mi, že kamarádství mezi holkou a klukem existuje.Myslím, že ne nejlepší, ale kamarádství ano.

o J.K. Rowllingová - stvořila něco, co by nikdo jiný nebyl schopný vytvořit. Dala obrovský základ mým povídkám. Bez ní by tento blog nebyl a já bych nic nepsala.

o Profesorka němčiny - vždy jsem si myslela, že je němčina hnusný jazyk. Hodně jsem si Němce spojovala s druhou světovou válkou. Díky jejímu přístupu a pozitivní energii jsem si němčinu strašně zamilovala a ráda jí mluvím.

o Bývalá láska Martin - naučil mě nevědomky, že chtít a milovat neznamená mít.

o Kámoška Anička - pokud miluješ, můžeš milovat i několik let.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se vám nápad s Blog Challenge?

Ano
Ne

Komentáře

1 lisa lisa | Web | 10. února 2014 v 20:08 | Reagovat

Vidim, ze tiez mas vela ludi co ta ovplyvnilo. Ked si to len pomyslim, tak mi to tak ani neprijde. Je to dost zvlastne. :-)

2 Rogue Rogue | Web | 13. února 2014 v 19:18 | Reagovat

Pěkně sepsáno, nad tím bych se taky někdy mohla zamyslet.

3 Angie Angie | Web | 14. února 2014 v 18:57 | Reagovat

Je to dost zajímavá otázka/úkol. První dva body bych (a poslední :D ) bych napsala taky. Přátelé taky, učitelé asi ne - nebo si teď zrovna nevzpomínám. A láska? Tak to každopádně.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama