Blog Challenge - Day 22

22. února 2014 v 14:03 | Anytt* |  Blog Challenge

22. Where do you see yourself in 5 years? 10 years? 15 years?

(Kde se vidíš za pět let? Deset let? patnáct let?)
A je to tu zase! Hnusná, nejistá budoucnost! Já si strašně nerada něco plánuju, protože to nikdy nevyjde. Žiju hodně okamžikem a bohužel i minulostí, ale budoucnost? To je pro mě jeden velký otazník. Nicméně jsem nad tím popřemýšlela a něco jsem si vyvodila. Alespoň můžu snít, ne?

o Za pět let se vidím na vysoké škole. Na jaké? Bůh ví… Opravdu ještě nemám představu, co budu studovat, ale na vysokou školu bych rozhodně chtěla. Také bych jeden rok vysoké chtěla strávit v zahraničí na jiné škole, abych se seznámila i s jiným studijním prostředím.

o Za deset let? Tak to pravděpodobně zrovna vyjdu vysokou školu a otevře se mi svět. Nebo se tím zavře? Přijde mi, že sehnat v dnešní době zaměstnání je hrozně těžké. A co bude za těch deset let? Kdo ví, že jo. Každopádně se vidím po škole v práci, kde si budu budovat kariéru.

o Patnáct let? Daleká budoucnost, ale jen si nemyslete, ono mi to uteče jako voda. Vysoká škola za mnou, několik let v práci taky, tak co takhle rodina a pár dětiček? ;) Myslím, že to by byl dobrý plán!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se vám nápad s Blog Challenge?

Ano
Ne

Komentáře

1 Angie Angie | Web | 22. února 2014 v 22:10 | Reagovat

Ono to zní tak krásně a jednoduše, jenže ohledně toho všeho mám fakt velké obavy. Mám to rozdělené na různé stupně podle štěstí. Kde chci být za 5, 10, 15 let, když všechno se bude dařit a všechno bude tak, jak já chci, pak verzi, kdy se některé věci nepodaří a pak verzi, kdy se nepodaří vůbec nic.
A otázkou je, jestli to mi to někdo tam nahoře nenaplánoval úplně jinak.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama