Blog Challenge - Day 16

16. února 2014 v 16:09 | Anytt* |  Blog Challenge

16. What are your 5 greatest accomplishments?

(Jaké jsou tvoje největší úspěchy - 5)
No a je to tady! Už zase nevím :D Minimálně jeden velký úspěch mám, ale kde mám ve své mysli sebrat ty další? :/ No, nějak to určitě půjde a něco sesmolím, jako vždy.

o Můj největší úspěch byl, že jsem se v páté třídě dostala na gympl. Za nic na světě bych neměnila, jsem tam strašně ráda, jsou tam skvělí spolužáci, profesoři i studijní plán. Jsem prostě nadmíru spokojená, i když si často stěžuju. Tohle bych opravdu můj celoživotní úspěch a myslím, že mi otevřel mnohé cesty.

o Myslím, že můj další největší úspěch byl, že jsem nikdy neměla sklony spadnout do alkoholu, trávy nebo cigaret jako moji vrstevníci. Denně se vlastně pohybuju mezi lidmi, kteří neustále plánují, jak se půjdou zkalit a stále mi nabízí, abych se přidala. Nikdy na takové akce nejdu, nemám to zapotřebí. Já se umím skvěle bavit i bez nějakého oblbováku, což říkají i ostatní. To je vždycky: "Teda, když máš takhle dobrou náladu jako střízlivá, vážně bych tě chtěl vidět opilou." No tak doufám, že neuvidíte ;).

o Dokázala jsem si nasadit kontaktní čočky! Už jsem vám jednou vyprávěla, že to byl téměř dvoudenní boj a připadala jsem si hrozně neschopná. Dokážete si představit, že teď si přijdu jako king, když mi nasazování netrvá ani minutu :D.

o Roku 2011 se mému oddílu podařilo na táboře vyhrát první místo v celotáborovce. Chápejte, byla jsem poprvé na táboře a hned jsme vyhráli! Skvělé vzpomínky ;)

o No a pátý bod už je vážně oříšek. Můj poslední největší úspěch… Tak už vím. Vlastně to mám celou dobu před očima, ale nepřišla jsem na to. Poslední úspěch je zaručeně dopsání ITWWBHBWD. A jsem na ní pyšná!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se vám nápad s Blog Challenge?

Ano
Ne

Komentáře

1 A. A. | 16. února 2014 v 20:04 | Reagovat

Myslím, že máš být právem na co pyšná :)

2 Angie Angie | Web | 16. února 2014 v 21:41 | Reagovat

Ty čočky mě pobavily:D Moje první nasazování doma trvalo 20 minut (před odchodem do školy, šla jsem na to s dost velkým časovým předstihem), u mě to bylo dost zapříčiněno i tím, že si nechávám narůst poměrně dost dlouhé nehty. Ale další den byl už v pohodě, přestože jsem tak optimistická u oční nebyla, když mi ukazovala, jak na to :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama