Blog Challenge - Day 14

14. února 2014 v 21:59 | Anytt* |  Blog Challenge

14. Describe 5 strenghts you have

(Napiš pět svých silných stránek)
Tak tohle nebude zase tak těžké. Vím přesně, co jsou mé silné a mé slabé stránky. A na ty silné jsem právem hrdá.

o Jsem férová - s každým se snažím jednat fér, říct mu něco na rovinu a nevykrucovat se pořád z toho. Snažím se být férová nejen k ostatním, ale i k sobě. A to je důležité.

o Když mi o něco jde, tak za tím vyloženě běžím - snažím se nevzdávat, pokud nejde o nešťastnou lásku. Co se školy nebo mých úspěchů týče, snažím se, dokud věc neudělám nebo nedodělám. Když to chci, tak to musím dostat.

o Dokážu lidi vyslechnout a pomoci jim - myslím, že jsem hodně empatická a chápu, jak se lidé cítí. Díky tomu jim můžu poradit a povzbudit je. Jsem taková jejich vrba.

o Nejsem drbna - a toho si hodně cením. Když mně někdo něco řekne, tak to dál prostě nepůjde, přes to nejede vlak. Cením si tajemství a diskrétnosti a snažím se být taková i já.

o Když miluju, tak miluju - a pořádně. Nejsem typ člověka, který by jeden týden chtěl někoho a druhý zase jiného. Když milovat, tak doopravdy!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se vám nápad s Blog Challenge?

Ano
Ne

Komentáře

1 Angie Angie | Web | 15. února 2014 v 15:14 | Reagovat

S první, zčásti i druhým (resp. se začátkem, krom té školy, pokud jde o školu, ihned zlenivím), s třetím, čtvrtým i pátým bodem se to u mě naprosto shoduje:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama