Blog Challenge - Day 13

13. února 2014 v 22:12 | Anytt* |  Blog Challenge

13. Describe 5 weaknesses you have

(Popiš pět nedostatků, které máš)
Tak tohle nebude tak těžký. Každý z nás má nějaké nedostatky, ať už fyzické nebo ty povahové nebo duševní. Přiznat si chyby je to nejtěžší, co člověk dokáže, ale když to zvládnete, jako třeba já, smíříte se s tím.

o Mám malá prsa - jo, naprosto otevřeně to přiznám. Kluci z nějakého nepochopitelného důvodu vyhledávají právě dvě přednosti - prsa a zadek. Je to už odnepaměti a holky se s tím prostě musí smířit. Já tento nedostatek přiznávám, uvědomuju si ho a nevadí mi to. Prostě už jsem si na to zvykla :) já bych na sobě upřímně nic neměnila, mám se ráda takovou, jaká jsem. Komu to vadí, ať si trhne - jednoduché ;)

o Jak už bylo řečeno včera, neumím moc odpouštět. A i když odpustím, tak jsem pořád ještě chvíli naštvaná a ten vztah mezi mnou a tím dotyčným je na chvíli chladný. Měla bych se opravdu řídit heslem "Chybovat je lidský a odpouštět je božský!"

o Nevěřím lidem, i když si nemyslím, že to je úplně nedostatek. Mám opravdu jen pár lidí, kterým věřím a svěřuji se jim. Ostatní za svoje hradby nepustím :).

o Strašně nerada prohrávám, a když mi o něco jde, tak se nemůžu s prohrou smířit. Jsem už prostě taková a lepší to asi nebude.

o Když se nešťastně zamiluju, tak je to opravdu nešťastné. A než si uvědomím, že to celé byla chyba, uběhne fůra času…

Nedostatků by bylo mnohem víc, ale chtějí jich po mně jenom pět. A jaké jsou vaše nedostatky?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se vám nápad s Blog Challenge?

Ano
Ne

Komentáře

1 Rogue Rogue | Web | 14. února 2014 v 14:41 | Reagovat

Z velikosti prsou si opravdu nic nedělej a i když je všeobecně vryto, že klukům se líbí jenom velká prsa není to pravda :-)
Moje nedostaky? Myslím, že mezi ně bych mohla zařadit jistou lenost - anebo spíš odkládání věcí do nekonečna... :D

2 Angie Angie | Web | 14. února 2014 v 18:40 | Reagovat

Až mě zaráží, že v této pětce se s tebou zcela shodnu. Přesně toto jsou i mé "nedostatky" a je jich také samožřejmě daleko víc. Ale člověk se s tím vším naučí žít:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama