Listopad 2013

27. Rodina

28. listopadu 2013 v 20:05 | Anytt* |  I think we will be happy before we die
Další kapitola :) Moc děkuju za vaše komentáře, těším se na další! Hezké čtení :)

Lili znaveně mávla hůlkou a vyprané prádlo se zvedlo a přistálo na žehlícím prkně, které si nedávno pořídila. Harry výjimečně spokojeně spinkal, před chvílí ho nakojila a přebalila, a teď místo zaslouženého spánku musela uklidit dům. James a Sirius vyřizovali nějaké záležitosti pro Řád, Červíček byl u své matky a Remus měl zrovna období, kdy se mezi lidmi raději neukazoval.
Uběhlo šest měsíců od doby, co se maličký Harry Potter narodil. Lili ho milovala víc než cokoli jiného na světě a James si z ní často dělal legraci, že na něj zapomíná. Kdyby Lili měla říct pravdu, opravdu na něj zapomínala. Jak se ukázalo, Harry byl rošťák už od narození. Občas jenom mrknul a přivodil mamince spoustu starostí tím, že shodil oblíbenou vázu ze stolu nebo hodil nechtěnou kaši matce do obličeje.

26. Harry Potter

22. listopadu 2013 v 17:15 | Anytt* |  I think we will be happy before we die
Tak a je to tady! Maličký Harry se nám narodí :) No a bez této kapitoly nám zbývá už jenom pět dalších kapitol do konce povídky. Ano, je mi z toho smutno. Ta povídka už je mojí součástí a nějak si nedokážu představit, že už k ní nebudu psát. Ale dost smutku! Ještě povídka je, tak není proč truchlit!
Děkuju Vám za pěkné komentáře, doufám, že i při této kapitole se nějakých dočkám :)
A teď už hezké čtení a pěkný víkend :)

James seděl u Siriuse doma a poslouchal, co právě jeho nejlepší kamarád vymyslel. Začínal toho mít plné zuby. Pobertové se začali rozpadat a přestali si věřit. Remus podezříval ze zrady Siriuse a teď podezříval Sirius zase Remuse. Teď už zbývalo jen to, aby si on sám myslel, že je Peter Smrtijed (a už ta představa byla dost směšná) a Peter naopak začal uvažovat o tom, že zrádcem je James.

25. R jako Robert

16. listopadu 2013 v 10:38 | Anytt* |  I think we will be happy before we die
Mám dobrou náladu, a proto jsem se rozhodla přidat další kapitolu :) Je oddechová a přibližuje to, co zažije asi každý, kdo plánuje děti - výběr jména a neshoda s partnerem. Doufám, že si třeba při ní oddechnete od učení, a já se moc těším na vaše další komentáře - ty minulé mě velmi potěšily! No a abych vám ještě víc zlepšila náladu - zbývá 5 týdnů do vánočních prázdnin! A potom dva týdny neuvěřitelné pohody :)
Tak si užijte kapitolu a komentujte :) Hezký víkend!

24. Pocity viny

8. listopadu 2013 v 20:52 | Anytt* |  I think we will be happy before we die
Tak miláčkové :D Vůbec se mi nelíbí, že málo komentujete. V anketě, jestli někdo čte moji povídku, je okolo 11 odpovědí ANO a komentují dva lidé. Nemusím doufám připomínat, že přidávání kapitol závisí zejména na vašich názorech a připomínkách, že? Když se nehlásíte s připomínkami, tak si myslím, že už nemáte ani chuť komentovat, jak se vám to nelíbí, a opouští mě chuť přidávat.Takže se polepšete prosím!
No, tuhle kapitolu bych chtěla věnovat Mellise za její krásné, dlouhé a výživné komentáře! Vždy mě moc potěší, děkuju ti! V této kapitole se budeme trochu trápit a taky obviňovat. A není divu po té minulé. Tak si to užijte a nezapomeňte komentovat! ;)


23. Žena proti ženě

2. listopadu 2013 v 9:19 | Anytt* |  I think we will be happy before we die
Teda, čím víc se povídka blíží ke konci, tím víc je mi smutno. Obzvlášť v této kapitole. Musím přiznat, že jsem ji měla naplánovanou dlouho dopředu, ale nikdy jsem se úplně nesmířila s tím, jak dopadne. Bylo mi to upřímně líto, ale nějaký zvrat v povídce být prostě musí (ne že by jich tam bylo málo). Hodně jsem nad touto kapitolou přemýšlela a chtěla bych vám napsat jeden citát z filmu Titanic: "Ať každej den stojí za to...!" A tím by se měl řídit úplně každý.

Lili tomu nemohla uvěřit. Právě k ní přiletěla sova a donesla jí dopis od osoby, od které by to nikdy nečekala. Od které by to nečekala. Nervozitou roztrhla obálku a s ní i dopis. Obě dvě půlky přiložila k sobě a snažila se rozluštit kamarádčino písmo.

Liebster Award 2

1. listopadu 2013 v 15:03 | Anytt* |  Blog
Tak, netrvalo to dlouho a Mellisa mě nominovala na další Liebster Award. A já jsem se rozhodla, že se toho opět zúčastním. Je to novinka, rozhodně bych nechtěla, aby se to stalo tradicí, ale je to prostě dobrá možnost, jak se něco dozvědět. Akorát mi teda už došly nápady, koho nominovat dál, a proto bych to nechala všem, kdo mají zájem. Na otázky odpovědět můžete, nebo nemusíte, záleží na Vás ;) Tak jdeme na to... Pravidla si můžete přečíst v předchozím článku.

10. faktů o mně
1) Nosím čočky, večer na televizi brýle
2) Chodím na doučování z angličtiny
3) Mám ráda pokec s kámošem před vyučováním
4) Ráda píšu povídky, slohovky...
5) Když jsem byla malá, hrozně nerada jsem četla
6) Mám ráda seriály HIMYM, TVD, Přátelé...
7) Hrozně ráda spím a jím
8) Ráda hledám v písničkách skryté významy
9) Miluju legraci!
10) Jsem středně vysoká