Když se daří, tak se daří...

14. září 2013 v 12:42 | Anytt* |  Blog
Zdravím Vás,
dnešní článek není ani pokračováním ITWWBHBWD ani nějakou další povídkou. Rozhodla jsem se krátce přispět něčím, co mě poslední dobou hlavně ve škole potkává (a přiznejme si to i drtí) a ještě vám něco krátce říct k blogu a k přidávání.
Takže jak se vlastně mám? No, jak bych vám to řekla. Když mi na konci roku moje bývalá třídní říkala, že přestup z nižšího gymplu na vyšší je náročný, nevěřila jsem jí. Přece o nic nejde ne? Jen jakoby dokončím základku a nastoupím do prváku. Navíc na gymplu už jsem si zvykla na režim a ten se měnit nebude, ne? No, spletla jsem se :) Je to opravdu hodně těžký! Učitelé jsou přísnější, mají vyšší požadavky než vloni. Najednou se nestíhám divit, kolik toho máme. Rozřazovací testy z angličtiny mi nedopadly zrovna nejlépe, skončila jsem v šesté skupině z osmi (čtyři třídy jsou rozdělené do osmi skupin a jsou promíchané), takže mě čeká každou středu učení angličtiny v jazykovce navíc. Psaní všema deseti na informatice je dost náročný a k vzteku, občas mám pocit, že bych počítač měla vyhodit z okna :) No a jako vždy absolutně nechápu matiku a chemii :) A bylo by toho ještě víc, ale věřím, že sami máte starostí až až, než abyste museli číst všechny moje.
No, zkrátka a dobře už nemám tolik času jako minulý rok. Jo, nelíbí se mi to. Byla bych radši přidávala častěji, jenže nemůžu. Nějaké povídky mám už napsané, takže by vlastně stačilo jen zkopírovat a přidat, ale prostě to není tak jednoduché. Navíc, když mi přijde, že tento blog skoro nikdo nečte. Komentářů je stále méně, vašich vyjádření taky. No a já potom nemám vůbec chuť přidávat, natož psát. Já chápu, že jste asi také časově hodně vytížení, ale myslím, že napsat pár řádků o tom, jak se vám moje přispívání líbí, by nikoho nezabilo. No, tudíž přidávání bude záviset nejen na mém čase, ale i na vašich vyjádřeních.
To je asi všechno, co bych vám řekla :) A co vy? Jak zvládáte školu? :)
Užijte si víkend,
Vaše Anytt*
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 A. A. | 15. září 2013 v 18:26 | Reagovat

promiň, v komentování se polepším! :(
no, já to taky moc nezvládám, viz naše chatování :D

2 Rogue Rogue | Web | 17. září 2013 v 19:57 | Reagovat

Nástup na střední - až už přechod z klasické základy nebo na gympl je vždycky takový divočejší, já jsem taky koukala jak zjara, nikdy jsem se neučila ani nijak zvlášť nepřipravovala (ne, že bych se flákala, ale nebylo to třeba) a najednou toho bylo tolik a ze všech stran a všechno úplně nové, nevěděla jsem kam dříve!
Ale neboj, ono si to sedne, najdeš si v tom systém a pak už to poběží hladce. Naučíš se využívat např. čekání na spoj vyplnit povinnou četbou, pauzu na oběd uděláním výpisků apod... - no a na doma ti toho už zase zbude o něco méně. ;)
Školu celkem zvládám, ovšem je toho hodně, ale nehodlám z toho zešílet a řeším to vlastním systémem a zatím to docela funguje O:)
Snad se najde čas na kapitolu, beru blogování jako odreagování a pauzu mezi učením vyplňuju právě třeba čtením svých oblíbených povídek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama