Březen 2013

1. Nechtěj mě rozesmát

31. března 2013 v 15:21 | Anytt* |  I think we will be happy before we die

Tak, přidávám první kapitolu mojí povídky I think we will be happy before we die. Je to začátek, mějte s tím trpělivost. Snad se Vám to bude líbit.

"OVCE jsou nejdůležitější kouzelnickou zkouškou, která Vás v životě čeká, pokud se ovšem nesetkáte se zlým černokněžníkem. Pokud uděláte tuto zkoušku, stanete se opravdovými kouzelníky, vyjdete školu a budete si moc najít i velmi dobrou práci. Jestli někteří z vás budou zkoušky obzvlášť v mém předmětu zanedbávat, nemusí dále na hodiny Přeměňování chodit že, Blacku?" podívala se profesorka McGonagallová na studenta s černými po ramena dlouhými vlasy, který si pohrával s kouzlem oživlou papírovou vlaštovkou.
"Paní profesorko," postavil se Sirius Black k pobavení svých spolužáků. Všechny dívky na něj obdivně pohlédly stejně jako jeho kamarád Peter a nejlepší přítel James s rozcuchanými vlasy ho poplácal po zádech.
"Co jsem teď říkala, pane Blacku?"

I think we will be happy before we die

31. března 2013 v 13:11 | Anytt* |  I think we will be happy before we die

Vícekapitolová povídka

I think, we will be happy before we die

Název: I think, we will be happy before we die (Myslím, že budeme šťastní, než zemřeme)
Počet kapitol: Odhadem 30
Postavy: James Potter, Sirius Black, Remus Lupin, Peter Pettigrew, Lili Evans, Severus Snape
Další postavy: Albus Brumbál, Smrtijedi, Jenny Feller, Alex Diens, Eva Luis
Doba: Pobertové v Bradavicích
Žánr: Drama/fantasy
Děj: Pobertové jsou v sedmém ročníku v kouzelnické škole v Bradavicích. Ve světě se čím dál víc šíří vliv Lorda Voldemorta a jeho Smrtijedů. Pobertové se potýkají s láskou, se školou, s trápením v rodině. Zvítězí čest, důvěra a naděje, nebo zrada, podlézání a přetvářka?
Vítejte

31. března 2013 v 13:04 | Anytt* |  Blog
Ahoj!
Chtěla bych Vás všechny přivítat na mém blogu, který jsem zasvětila povídkám (momentálně jedné povídce) o Harrym Potterovi, obzvlášť o Pobertech. Byla bych moc ráda, kdybyste komentovali, kritizovali, psali, co chcete v povídce mít. Design bych teďka ani moc neřešila, protože je pro mě důležitější psaní a to, jestli si to někdo čte.
Takže tento blog bude zatím na zkoušku a uvidíme, jestli moje psaní zabere nebo ne. Snad se Vám tu bude líbit :)
Anytt*